IV Przegląd piosenki turystycznej i harcerskiej.

har2

W zabytkowym Pałacu Dzieduszyckich  w Zarzeczu 04.06.2013r. odbył się po raz czwarty przegląd piosenki turystycznej i harcerskiej ,, Cicho potok gada…” Przegląd został zorganizowany przez wspieraną przez nas 5 Drużynę Starszoharcerską ”Żywioły” oraz  Drużynę Harcerską „Iskry”.

 Uczestnikami przeglądu byli uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjów z powiatu przeworskiego wraz z opiekunami oraz zaproszeni goście, którzy dofinansowali nagrody dla uczestników m.in. przedstawiciele Gminnego Ośrodka Pomocy Społeczne w Zarzeczu a także przedstawiciele firmy GPR Guma i Plastik Recycling Sp. z o.o.

Przegląd ujawnił wiele utalentowanych osób spośród których jury w składzie Pani Beata Drabik- Sowa, Pani Barbara Szczygieł oraz Pan Wojciech Młodnicki wyłonili zwycięzców. 

Pierwsze miejsce w kategorii soliści - szkoły podstawowe zajęła Gabriela Obłoza z Zespołu Szkół w Zarzeczu, drugie miejsce Marcin Zabłocki ze Szkoły Podstawowej nr.1 w Przeworsku, a trzecie Julia Pawłowska uczennica Zespołu Szkół w Zarzeczu. W kategorii zespoły pierwsze  miejsce przypadło zespołowi „Domini” ze Szkoły Podstawowej w Nowosielcach, drugie Próbnej Drużynie Harcerskiej „Iskry”, a trzecie 4 Drużynie Harcerskiej „Sokoły” z Sieniawy.

W kategorii soliści – gimnazja, pierwsze miejsce wyśpiewała wraz z Bieszczadzkimi aniołami Aleksandra Zabłocka, z Gimazjum nr1 w Przeworsku, drugie zdobyła Anna Socha z Prywatnego Gimnazjum Sióstr Niepokalanek im. Bł. M. Marceliny Darowskiej w Jaroslawiu, a trzecie Natalia Łapa z Gimnazjum nr1 w Przeworsku. W kategorii zespoły pierwsze miejsce  przypadło 5DSH „Żywioły” z Zespołu Szkół w Zarzeczu, a drugie zespół ”ONE”  również z Zespołu Szkół w Zarzeczu. 

 

  • har1
  • har2
  • har3
  • har4
  • har5

GPR Guma i Plastik Recycling Sp. z o.o.

2023  GPR Guma i Plastik Recycling Sp. z.o.o